Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri Anasayfa

Teknik Destek

 
ArtıBoyut olarak, yıllardır yaptığımız Ar-Ge çalışmaları sonucunda yüksek kalitede, son derece dayanıklı ve kullanımı kolay 3D yazıcılar üretmekteyiz. Fakat, her mekanik ve elektronik cihazda olduğu gibi, yazıcıların da belirli sürelerde bakımlarının yapılması gerekmektedir. Ayrıca, 3D yazıcılarımızda oluşabilecek kullanıcı kaynaklı sorunlarda da yanınızdayız. Teknik destek ekibimiz ile, müşterilerimize satış sonrası uzaktan canlı destek ve gerektiğinde yerinde teknik destek hizmetleri vermekteyiz.
 

Eğitim

 
3D yazıcılarımızın ilk kurulumu, 3D modelleme, 3D yazıcı kullanımı ve küçük püf noktaları ile ilgili eğitimler düzenlemekteyiz. Eğitimlerimizin süresi ve tarihleri müşterilerimiz ile birlikte belirlenmekte olup, üç ve üstü adetlerde yazıcılarımızı satın alan müşterilerimiz için eğitimlerimiz ücretsizdir.
 

Garanti ve Yedek Parça

 
Tüm ürünlerimizin garanti süresi 2 yıldır. Garanti süresince cihaz kaynaklı sorunlar için yedek parça temini ve tamirler ücretsizdir. Garanti dışında kalan cihazlarımız için ise yedek parça temini ve servis ücrete tabidir. Yedek parçalar için tıklayın.
 

Telefon:

+90 312 266 7078


E-Posta:

satis@artiboyut.com

Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri ArtıBoyutTürkiye'nin akıllı 3D yazıcı üreticisi

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.